Wielkopolskie Stowarzyszenie Licencjonowanych Zarządców Nieruchomości

Baner reklamowy

Treść strony

Aktualności

Informacje członkowskie

dodano: 2011-02-10 09:07, zmodyfikowano: 2011-02-16 22:20
Informacja

Szanowni Państwo,

 

Zarząd Stowarzyszenia odbył posiedzenie, podczas którego przyjęto plan pracy na pierwsze półrocze br. Przewidujemy odbycie dwóch zajęć szkoleniowych oraz zebrania sprawozdawczo-wyborczego. Najbliższe zajęcia odbędą się w środę 9 marca br. o godz. 10.00 w Klubie „Jędruś” SM Osiedle Młodych, a wśród tematów przewidujemy:

  • korzystanie z ewidencji ksiąg wieczystych przy pomocy Internetu,
  • Internet jako pomoc w odczycie map geodezyjnych,
  • zmiany w przepisach dot. zbierania, wywozu i magazynowania śmieci i odpadów.

Szczegółowy program zajęć zamieścimy na naszej stronie internetowej po uzgodnieniu osób prezentujących poszczególne tematy. Prosimy śledzić informacje zamieszczane na naszej stronie.

 

Jak już informowaliśmy – w maju br. przypada 10-ta rocznica utworzenia naszego Stowarzyszenia. Zarząd przewiduje z tej okazji wspólne uczestnictwo wraz z członkami rodzin w spektaklu teatralnym lub okolicznościowym koncercie – w pierwszej połowie kwietnia br.

 

Na przełomie maja i czerwca br. odbędziemy zebranie sprawozdawczo-wyborcze, połączone z akcentami jubileuszowymi. Zarząd Stowarzyszenia, wspólnie z kierownictwem Federacji w Gdańsku pracuje nad organizacją kursu dla administratorów nieruchomości. Aktualnie oczekujemy na potwierdzenie, że kurs będzie kończony przyznaniem odpowiedniego certyfikatu.

 

Prosimy o dokonanie wpłaty składek do 31 marca br.

 

Z serdecznymi pozdrowieniami

Paweł Pawłowski

 

Prezes Zarządu WSLZN

Stopka strony

Stopka adresowa

(c) Copyright 2010 Wielkopolskie Stowarzyszenie Licencjonowanych Zarządców Nieruchomości