Wielkopolskie Stowarzyszenie Licencjonowanych Zarządców Nieruchomości

Baner reklamowy

Treść strony

Aktualności

Ankieta

dodano: 2011-02-10 09:12, zmodyfikowano: 2011-02-16 22:14

Szanowni Państwo,


po raz kolejny serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w internetowej ankiecie poświęconej warunkom działania organizacji pozarządowych, lokalnym potrzebom i obywatelskiej aktywności  w Państwa gminie. Bardzo zależy nam na Państwa odpowiedziach, gdyż wierzymy, że pozwolą one ujawnić prawdziwe problemy, z którymi spotykają się na co dzień organizacje pozarządowe.

 

Badanie jest anonimowe. Państwa odpowiedzi nie będą nikomu udostępniane  - będą wykorzystywane wyłącznie do celów statystycznych i przedstawiane tylko w postaci zbiorczych zestawień.
 

Wypełnienie ankiety jest proste i zajmuje ok. 15 minut. Aby zacząć, prosimy kliknąć poniższy link:

 

https://lime.mjr.uw.edu.pl/index.php?lang=pl&sid=63513&token=a8dthr2ddgi9w4m

 


Jeśli będą Państwo musieli przerwać wypełnianie ankiety, mogą Państwo zapisać już udzielone odpowiedzi i wrócić do jej wypełniania, gdy znów będą mieć Państwo na to czas.

Wypełnienie ankiety będzie możliwe do 28 lutego 2011.


W razie jakichkolwiek problemów technicznych i wątpliwości prosimy o kontakt e-mailowy: sondaz@mjr.uw.edu.pl


Ankieta została przygotowana przez zespół badawczy z Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego w ramach projektu „Partycypacja obywatelska: diagnoza barier i stworzenie narzędzi wspomagających dobre rządzenie” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego. Zapraszamy do odwiedzenia witryny naszego badania  http://wiemjakjest.pl

Zespół Sondażu Internetowego MJR
sondaz@mjr.uw.edu.pl

Stopka strony

Stopka adresowa

(c) Copyright 2010 Wielkopolskie Stowarzyszenie Licencjonowanych Zarządców Nieruchomości